Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Gminne Turnieje Siatkarskie i Warcaby Klasyczne

Utworzono dnia 05.04.2022

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Gminne Turnieje Siatkarskie i Warcaby Klasyczne

W miesiącu marcu wznowiono współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkolnej.

W ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewczęta i chłopcy rywalizowali o Mistrzostwo Gminy Ostrów Wlkp. w siatkówce. Odbył się również turniej warcabowy w czterech kategoriach.

Turnieje siatkarskie rozgrywano systemem grupowym oraz „każdy z każdym” wg odpowiednich regulaminów. Młodsi uczniowie (rocznik 2009 i młodsi) rozgrywali mecze na boisku 7x7 m systemem czwórkowym, natomiast starsi (rocznik 2007-2008) wg przepisów PZPS - boisko 18x9 m, zespoły sześcioosobowe.

Po zakończeniu gier zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, puchary i medale.

W zawodach udział wzięły drużyny z 9 szkół gminnych. Zwycięzcy reprezentowali Gminę Ostrów Wlkp. na kolejnych szczeblach współzawodnictwa sportowego.

Zawody sportowe zorganizował Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy.

 

Wyniki:

Siatkówka:

Igrzyska Dzieci /Sala sportowa - Szkoła Podstawowa w Topoli Małej/

Dziewczęta:

1/SP Gorzyce Wielkie,

2/SP Wtórek

3/SP Topola Mała,

4/SP Lewków.

Igrzyska Dzieci /Sala sportowa - Szkoła Podstawowa we Wtórku/

Chłopcy:

1/SP Słaborowice,

2/SP Lamki,

3/SP Wtórek,

4/SP Lewków,

5/SP Gorzyce Wielkie.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej /Sala sportowa - Szkoła Podstawowa w Lewkowie/

Dziewczęta:

1/SP Sobótka,

2/SP Lamki,

3/SP Topola Mała,

4/ SP Wtórek,

5/ SP Słaborowice,

6/ SP Gorzyce Wielkie,

7/ SP Lewków.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej /Sala sportowa - Szkoła Podstawowa w Sobótce/

Chłopcy:

1/SP Wtórek,

2/SP Lamki,

3/SP Sobótka,

4/ SP Lewków.

Zawody powiatowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej: /Szkoła Podstawowa w Raszkowie/

Chłopcy:

1/ SP Wtórek (awans do zawodów rejonowych).

Warcaby klasyczne:

Igrzyska Dzieci /Szkoła Podstawowa w Lamkach/

Dziewczęta:

1/Blanka Kaźmierczak - SP Daniszyn,

2/Zuzanna Duczmal - SP Łąkociny,

3/Sandra Wiśniewska - SP Lamki.

Chłopcy:

1/Wiktor Nowicki - SP Łąkociny,

2/Nikodem Siudy - SP Daniszyn,

3/Witold Bartoszek - SP Łąkociny.

Igrzyska Młodzieży Szkolnej /Szkoła Podstawowa w Lamkach/

Dziewczęta:

1/Julia Kubasik - SP Lamki,

2/Weronika Jastrowicz - SP Lamki,

3/Patrycja Busza - SP Daniszyn.

Chłopcy:

1/Paweł Rudowicz - SP Daniszyn,

2/Paweł Pietrzak - SP Lamki,

3/Tobiasz Lis - SP Łąkociny.

Zawody powiatowe: /Szkoła Podstawowa w Hucie/

Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Dziewczęta:

1/Julia Kubasik - SP Lamki (awans do zawodów wojewódzkich),

2/Anna Minta - SP Łąkociny (awans do zawodów wojewódzkich),

Igrzyska Dzieci: Chłopcy:

2/Wiktor Nowicki - SP Łąkociny (awans do zawodów wojewódzkich),

3/Witold Bartoszek - SP Łąkociny

Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Gminne Turnieje Siatkarskie i Warcaby Klasyczne

Utworzono dnia 05.04.2022, 09:20

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Lipiec 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny