Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim

Kalendarz imprez

Kalendarz imrez 2021/2022

Do pobrania

Igrzyska Dzieci

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Igrzyska Dzieci

Lp.

NAZWA DYSCYPLINY

TERMINY

 

MIEJSCE

UWAGI !

GMINA

POWIAT

 

 

REJON

WOJEWÓDZTWO

1.

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

dziewcząt i chłopców

08.10.2021

godz. 930

SP Lewków

-

-

-

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Daniszyn

Franklinów

Gorzyce Wielkie

Lamki

Lewków

Łąkociny

Słaborowice

Sobótka

Szczury

Topola Mała

Wtórek

Wysocko Wielkie

 

 

Szczegółowy terminarz

na stronach internetowych:

 

-GMINA-

www.mguks.com.pl

 

-POWIAT-

www.oszs.info

 

- REJON-

wims.szswielkopolska.pl/rejon-kalisz/

 

-WOJEWÓDZTWO-

wims.szswielkopolska.pl/

2.

UNIHOKEJ

dziewcząt i chłopców

11.10.2021

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

do 22.10.2021

SP Gorzyce Wielkie

do ustalenia

do 13.11.2021

do ustalenia

półfinał strefowy

do 30.11.2021

finał-grudzień 2021

do ustalenia

3.

DRUŻYNOWY

TENIS STOŁOWY

dziewcząt i chłopców

27.10.2021

godz. 930

SP Daniszyn

do 30.10.2021

SP Raszków

do ustalenia

do 30.11.2021

do ustalenia

styczeń 2022

do ustalenia

4.

FUTSAL

 chłopców

18.11.2021

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

do 11.12.2021

SP Raszków

do ustalenia

do 15.01.2022

do ustalenia

luty 2022

do ustalenia

5.

INDYWIDUALNE WARCABY

dziewcząt i chłopców

04.02.2022

godz. 930

SP Lamki

do

12.02.2022

do ustalenia

-

marzec 2022                      do ustalenia

6.

SIATKÓWKA

dziewcząt i chłopców

22.02.2022 dz

SP Topola Mała

23.02.2022 chł

SP Wtórek

godz. 930

do 05.03.2022

do ustalenia

do 26.03.2022

do ustalenia

do 23.04.2022

do ustalenia

7.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewcząt i chłopców

 

-

 

do 26.03.2022

do ustalenia

-

do 23.04.2022

do ustalenia

8.

CZWÓRBÓJ LA

dziewcząt i chłopców

21.04.2022 dz

22.04.2022 chł

SP Lewków

godz. 930

do 30.04.2022

do ustalenia

do 14.05.2022

do ustalenia

 

23-31.05.2022

do ustalenia

9.

TRÓJBÓJ LA

dziewcząt i chłopców

26.04.2022

godz. 930

SP Lewków

do 30.04.2022

do ustalenia

maj 2022

do ustalenia

-

10.

PIŁKA NOŻNA - ORLIK

dziewcząt i chłopców

18.05.2022 dz

19.05.2022 chł

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

Realizacja                     wg odrębnego regulaminu Wielkopolskiego

Turnieju Orlika 2022

 

-

 

-

 

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Lp.

NAZWA DYSCYPLINY

TERMINY

 

MIEJSCE

GMINA

POWIAT

 

REJON

WOJEWÓDZTWO

1.

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

dziewcząt i chłopców

08.10.2021

godz. 930

SP Lewków

-

 

 

-

-

3.

UNIHOKEJ

dziewcząt i chłopców

11.10.2021

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

do 22.10.2021

SP Gorzyce Wielkie

do ustalenia

do 13.11.2021

do ustalenia

półfinał strefowy

do 30.11.2021

finał-grudzień 2021

do ustalenia

4.

DRUŻYNOWY

TENIS STOŁOWY

dziewcząt i chłopców

27.10.2021

godz. 930

SP Daniszyn

do 30.10.2021

SP Raszków

do ustalenia

do 30.11.2021

do ustalenia

styczeń 2022

do ustalenia

5.

FUTSAL

 chłopców

30.11.2021

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

do 11.12.2021

SP Raszków

do ustalenia

do 16.01.2021

do ustalenia

luty 2022

do ustalenia

6.

SIATKÓWKA

dziewcząt i chłopców

03.02.2022 dz

SP Lewków

08.02.2022 chł

SP Sobótka

godz. 930

do 12.02.2022

do ustalenia

do 12.03.2022

do ustalenia

półfinał                        do 31.03.2022

finał-kwiecień 2022

do ustalenia

7.

INDYWIDUALNE WARCABY

dziewcząt i chłopców

04.02.2022

godz. 930

SP Lamki

do

19.02.2022

do ustalenia

-

marzec 2022                      do ustalenia

8.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewcząt i chłopców

 

-

 

do 26.03.2022

do ustalenia

-

do 23.04.2022

do ustalenia

9.

PIŁKA NOŻNA - ORLIK

dziewcząt

05.04.2022

godz. 930

SP Szczury

-

eliminacje                    na 4 obiektach

do 07.05.2022

do ustalenia

do 28.05.2022

do ustalenia

10.

PIŁKA NOŻNA - ORLIK

chłopców

06.04.2022

godz. 930

SP Szczury

do 09.04.2022

do ustalenia

do 07.05.2022

do ustalenia

do 28.05.2022

do ustalenia

 

11.

 

SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA

dziewcząt i chłopców

-

do 30.04.2022

do ustalenia

-

półfinał                        do 14.05.2022

finał-do 28.05.2022

do ustalenia

12.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

dziewcząt i chłopców

maj 2022

do ustalenia

do 07.05.2022

do ustalenia

do 21.05.2022

do ustalenia

do 04.06.2022

do ustalenia

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny