Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim

Kalendarz imprez

Kalendarz imrez 2020/2021

Do pobrania

Igrzyska Dzieci

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

Igrzyska Dzieci

Lp.

NAZWA DYSCYPLINY

TERMINY

 

MIEJSCE

UWAGI !

GMINA

POWIAT

 

REJON

WOJEWÓDZTWO

1.

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

dziewcząt i chłopców

30.09.2020

godz. 930

SP Lewków

-

 

-

-

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Daniszyn

Franklinów

Gorzyce Wielkie

Lamki

Lewków

Łąkociny

Słaborowice

Sobótka

Szczury

Topola Mała

Wtórek

Wysocko Wielkie

 

 

Szczegółowy terminarz

na stronach internetowych:

 

-GMINA-

www.mguks.com.pl

 

-POWIAT-

www.oszs.info

 

- REJON-

www.rejonkalisz.bho.pl

 

-WOJEWÓDZTWO-

www.szswielkopolska.pl

2.

TRÓJBÓJ LA

BIEGI SZTAFETOWE

dziewcząt i chłopców

08.10.2020 dz

09.10.2020 chł

godz. 930

SP Lewków

-

 

 

-

-

3.

UNIHOKEJ

dziewcząt i chłopców

październik 2020

do ustalenia

do 22.10.2020

SP Gorzyce Wielkie

do ustalenia

do 13.11.2020

SP Gorzyce Wielkie

do ustalenia

półfinał                   do 30.11.2020

finał-grudzień 2020

do ustalenia

4.

DRUŻYNOWY

TENIS STOŁOWY

dziewcząt i chłopców

20.10.2020 dz

21.10.2020 chł

godz. 900

SP Lamki

do 31.10.2020

do ustalenia

do 30.11.2020

do ustalenia

styczeń 2021

do ustalenia

5.

FUTSAL

 chłopców

04.11.2020

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

do 13.12.2020

do ustalenia

do 16.01.2021

do ustalenia

luty 2021

do ustalenia

6.

INDYWIDUALNE WARCABY

dziewcząt i chłopców

luty 2021

do ustalenia

SP Lamki

do

13.02.2021

do ustalenia

-

marzec 2021                      do ustalenia

7.

SIATKÓWKA

dziewcząt i chłopców

02.02.2021 dz

09.02.2021 chł

godz. 930

SP Wtórek

do 06.03.2021

do ustalenia

do 27.03.2021

do ustalenia

półfinał                   do 31.03.2021

finał-kwiecień 2021

do ustalenia

8.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewcząt i chłopców

 

-

 

do 27.03.2021

do ustalenia

-

do 24.04.2021

do ustalenia

9.

TRÓJBÓJ LA

dziewcząt i chłopców

15.04.2021

godz. 930

SP Lewków

do 30.04.2021

do ustalenia

maj 2021

do ustalenia

-

10.

CZWÓRBÓJ LA

dziewcząt i chłopców

22.04.2021

godz. 930

SP Lewków

do 30.04.2021

do ustalenia

do 15.05.2021

do ustalenia

24-31.05.2021

do ustalenia

11.

PIŁKA NOŻNA - ORLIK

dziewcząt i chłopców

19.05.2021 dz

20.05.2021 chł

godz. 930

Wysocko Wielkie

Realizacja                     wg odrębnego regulaminu Wielkopolskiego Turnieju Orlika 2021

 

-

 

-

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Lp.

NAZWA DYSCYPLINY

TERMINY

 

MIEJSCE

UWAGI !

GMINA

POWIAT

 

REJON

WOJEWÓDZTWO

1.

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

dziewcząt i chłopców

30.09.2020

godz. 930

SP Lewków

-

 

 

-

-

 

 

SZKOŁY PODSTAWOWE

 

Daniszyn

Franklinów

Gorzyce Wielkie

Lamki

Lewków

Łąkociny

Słaborowice

Sobótka

Szczury

Topola Mała

Wtórek

Wysocko Wielkie

 

 

Szczegółowy terminarz

na stronach internetowych:

 

-GMINA-

www.mguks.com.pl

 

-POWIAT-

www.oszs.info

 

- REJON-

www.rejonkalisz.bho.pl

 

-WOJEWÓDZTWO-

www.szswielkopolska.pl

2.

PIŁKA NOŻNA - ORLIK

chłopców

13.10.2020

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

-

-

-

3.

UNIHOKEJ

dziewcząt i chłopców

październik 2020

do ustalenia

do 24.10.2020

SP Gorzyce Wielkie

do ustalenia

do 13.11.2020

SP Gorzyce Wielkie

do ustalenia

półfinał                   do 30.11.2020

finał-do 18.12.2020

do ustalenia

4.

DRUŻYNOWY

TENIS STOŁOWY

dziewcząt i chłopców

20.10.2020 dz

21.10.2020 chł

godz. 900

SP Lamki

do 31.10.2020

do ustalenia

do 30.11.2020

do ustalenia

styczeń 2021

do ustalenia

5.

FUTSAL

 chłopców

10.11.2020

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

do 12.12.2020

do ustalenia

do 16.01.2021

do ustalenia

luty 2021

do ustalenia

6.

INDYWIDUALNE WARCABY

dziewcząt i chłopców

luty 2021

do ustalenia

SP Lamki

do

13.02.2021

do ustalenia

-

marzec 2021                      do ustalenia

7.

SIATKÓWKA

dziewcząt i chłopców

03.02.2021 dz

04.02.2021 chł

godz. 930

SP Sobótka

do 13.02.2021

do ustalenia

do 13.03.2021

do ustalenia

półfinał                        do 31.03.2021

finał-kwiecień 2021

do ustalenia

8.

DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE

dziewcząt i chłopców

 

-

 

do 27.03.2021

do ustalenia

-

do 24.04.2021

do ustalenia

9.

PIŁKA NOŻNA - ORLIK

dziewcząt

30.03.2021

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

-

eliminacje                      na 4 obiektach

do 08.05.2021

do ustalenia

do 29.05.2021

do ustalenia

10.

PIŁKA NOŻNA - ORLIK

chłopców

31.03.2021

godz. 930

SP Gorzyce Wielkie

do 08.04.2021

do ustalenia

do 08.05.2021

do ustalenia

do 29.05.2021

do ustalenia

 

11.

 

SZKOLNA DRUŻYNOWA LIGA LA

dziewcząt i chłopców

-

do 30.04.2021

do ustalenia

-

półfinał                        do 15.05.2021

finał-do 29.05.2021

do ustalenia

12.

SIATKÓWKA PLAŻOWA

dziewcząt i chłopców

kwiecień 2020

do ustalenia

do 08.05.2021

do ustalenia

do 22.05.2021

do ustalenia

do 04.06.2021

do ustalenia

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny