Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim

Gminne Biegi Lekkoatletyczne wyniki

Utworzono dnia 08.10.2021

8 października 2021 roku odbyły się  coroczne Gminne Biegi Lekkoatletyczne zorganizowane przez Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim.

Na stadionie lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Lewkowie rywalizowało 160 uczniów z 11 szkół z terenu Gminy Ostrów Wielkopolski.

Uczestnicy biegów rywalizowali w 16 konkurencjach,  wg roczników urodzenia oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.  Rozpoczęli najmłodsi - urodzeni w roku 2014 na 200 m, a zakończyli najstarsi, urodzeni w roku 2007 na 800 m.

Młodym sportowcom przyglądał się wicewójt Gminy Ostrów Wielkopolski Antoni Hadryś oraz      przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrowie Wlkp. Mieczysław Skiera. Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymali medale, wszyscy startujący dyplomy za klasyfikację indywidualną, a najlepsze szkoły puchary i dyplomy w generalnej klasyfikacji drużynowej.

Wręczyli je dyrektor Szkoły Podstawowej w Lewkowie Jacek Piaskowski oraz sędzia główny Tomasz Mocek.

Dla wszystkich zawodników przygotowany był ciepły posiłek.

Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy podjęli wysiłek i wzięli udział w zawodach biegowych!

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Klasyfikacja indywidualna:

Rocznik 2014 - dziewczęta/ 200m/

  1. Joanna Bartnik - SP Gorzyce Wielkie
  2. Nadia Mikołajewska  -  SP Lamki
  3. Iga Potaśniczak - SP Sobótka

Rocznik 2014 - chłopcy /200m/

  1. Jakub Grzelak - SP Słaborowice
  2. Oliwier Rejkowski - SP Wysocko Wielkie
  3. Michał Skowron - SP Sobótka

Rocznik 2013 - dziewczęta /200m/;

  1. Julia Wiertelak - SP Daniszyn
  2. Lena Walczak - SP Wtórek
  3. Maja Potaśniczak - SP Słaborowice

Rocznik 2013 - chłopcy /300m/:

  1. Piotr Kołodziejczyk - SP Lewków
  2. Julian Olszyna - SP Sobótka
  3. Artur Pawlak  - SP Daniszyn

Rocznik 2012 - dziewczęta /300m/:

  1. Lena Borowska - SP Lewków
  2. Weronika Dudka - SP Słaborowice
  3. Lena Tasarek - SP Sobótka

Rocznik 2012 - chłopcy /300m/:

  1. Hubert Wróbel - SP Wysocko Wielkie
  2. Dawid Biernat - SP Sobótka
  3. Dominik Nowak - SP Łąkociny

Rocznik 2011 - dziewczęta/300m/:

  1. Justyna Szlachta - SP Gorzyce Wielkie
  2. Michalina Smętek - SP Lewków
  3. Zuzanna Urbaniak - SP Topola Mała

Rocznik 2012 - chłopcy /400m/:

  1. Igor Łyżwa - SP Lewków
  2. Dominik Woźniak  - SP Sobótka
  3. Stanisław Pawlak - SP Gorzyce Wielkie         

Rocznik 2010 - dziewczęta /400m/:

  1. Anna Poprawska -SP Lewków
  2. Magdalena Kościelna - SP Szczury
  3. Eliza Leonhard - SP Gorzyce Wielkie

Rocznik 2010 - chłopcy /600m/:

  1. Maksymilian Wróbel - SP Wysocko Wielkie
  2. Wojciech Piorunek - SP Sobótka
  3. Szymon Stachowiak - SP Wtórek

Rocznik 2009 - dziewczęta /400m/:

  1. Oliwia Pakuła - SP Lamki
  2. Marika Skoczyńska - SP Wtórek
  3. Olga Cegła - SP Słaborowice

Rocznik 2009 - chłopcy /600m/:

  1. Wiktor Sudolski - SP Lewków
  2. Krystian Maryniak - SP Topola Mała
  3. Patryk Grzelak - SP Słaborowice

Rocznik 2008 - dziewczęta /600m/:

  1. Zuzanna Cierlak -SP Gorzyce Wielkie
  2. Maja Walczak - SP Słaborowice
  3. Lena Karbowiak - SP Daniszyn

Rocznik 2008 - chłopcy /800m/:

  1. Kacper Cegła - SP Słaborowice
  2. Aleksander Kowalski - SP Wysocko Wielkie
  3. Stanisław Ratajczyk - SP Lamki

Rocznik 2007 - dziewczęta /600m/:

  1. Zofia Losy - SP Sobótka
  2. Hanna Dolata - SP Gorzyce Wielkie
  3. Weronika Grabarkiewicz - SP Słaborowice

Rocznik 2007 - chłopcy /800m/:

  1. Bartosz Moś - SP Wtórek
  2. Dawid Duczmal - SP Gorzyce Wielkie
  3. Adrian Bizan - SP Daniszyn

Klasyfikacja drużynowa:

  1. SP Gorzyce Wielkie - 211 pkt
  2. SP Wtórek - 198 pkt
  3. SP Lewków - 197 pkt
  4. SP Słaborowice - 189 pkt
  5. SP Sobótka - 186
  6. SP Wysocko Wielkie - 158 pkt
  7. SP Daniszyn - 144 pkt
  8. SP Lamki  - 118 pkt
  9. SP Łąkociny - 113 pkt
  10. SP Topola Mała - 91 pkt
  11. SP Szczury - 79 pkt

Gminne Biegi Lekkoatletyczne wyniki

Utworzono dnia 08.10.2021, 19:59

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny