Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

Utworzono dnia 07.10.2020

30 września 2020 roku odbyły się  coroczne Gminne Biegi Lekkoatletyczne zorganizowane przez Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe oraz Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim.

Na stadionie lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Lewkowie rywalizowali uczniowie z 7 szkół z terenu Gminy Ostrów Wielkopolskim.

Uczestnicy biegów mieli do pokonania dystanse od 200 m do 800 m,  wg roczników urodzenia oddzielnie dla dziewcząt i chłopców. 

Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymali medale, wszyscy startujący dyplomy za klasyfikację indywidualną, a najlepsze szkoły puchary w generalnej klasyfikacji drużynowej.

Gratulujemy wszystkim uczniom udziału w zawodach biegowych!

Podziękowania dla Szkoły Podstawowej w Lewkowie za udostępnienie obiektu.

 

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Klasyfikacja indywidualna:

Rocznik 2013 - dziewczęta/ 200m/

  1. Zuzanna Chmielewska - SP Lewków
  2. Julia Narankiewicz  -  SP Szczury
  1. Lena Walczak - SP Wtórek

Rocznik 2013 - chłopcy /200m/

  1. Piotr Kołodziejczyk - SP Lewków
  2. Jakub Foterek - SP Lamki
  3. Wiktor Romanowski - SP Wtórek

Rocznik 2012 - dziewczęta /200m/;

  1. Joanna Wczesna - SP Wtórek
  2. Amelia Rabucka - SP Wysocko Wielkie
  3. Weronika Dudka - SP Słaborowice

Rocznik 2012 - chłopcy /200m/:

  1. Hubert Wróbel - SP Wysocko Wielkie
  2. Jakub Niedziecki - SP Gorzyce Wielkie
  3. Antoni Ratajczyk  - SP Lamki

Rocznik 2011 - dziewczęta /200m/:

  1. Justyna Szlachta - SP Gorzyce Wielkie
  2. Aleksandra Kurtyka - SP Słaborowice
  3. Michalina Smętek - SP Lewków

 

 

Rocznik 2011 - chłopcy /300m/:

  1. Igor Łyżwa - SP Lewków
  2. Szymon Woźnicki - SP Wtórek
  3. Stanisław Pawlak - SP Gorzyce Wielkie

Rocznik 2010 - dziewczęta/300m/:

  1. Anna Poprawska - SP Lewków
  2. Magdalena Kościelna - SP Szczury
  3. Aleksandra Tyl - SP Słaborowice

Rocznik 2010 - chłopcy /400m/:

  1. Maksymilian Wróbel - SP Wysocko Wielkie
  2. Szymon Stachowiak  - SP Wtórek
  3. Piotr Zając - SP Lewków         

3.    Przemysław Stępień - SP Gorzyce Wielkie

Rocznik 2009 - dziewczęta /400m/:

  1. Marika Skoczyńska-SP Wtórek
  2. Hanna Kopras - SP Gorzyce Wielkie
  3. Zuzanna Drobnikowska - SP Lewków

Rocznik 2009 - chłopcy /600m/:

  1. Wiktor Sudolski - SP Lewków
  2. Patryk Grzelak - SP Słaborowice
  3. Maciej Rosiak - SP Wtórek

Rocznik 2008 - dziewczęta /400m/:

  1. Zuzanna Cierlak  - SP Gorzyce Wielkie
  2. Maja Walczak - SP Słaborowice
  3. Ola Bochen - SP Wtórek

Rocznik 2008 - chłopcy /600m/:

  1. Tobiasz Potasznik - SP Lewków
  2. Paweł Sitek -SP Wysocko Wielkie
  3. Oskar Lepianka -SP Słaborowice

Rocznik 2007 - dziewczęta /600m/:

  1. Hanna Dolata -SP Gorzyce Wielkie
  2. Weronika Grabarkiewicz - SP Słaborowice
  3. Weronika Starska - SP Lewków

 

Rocznik 2007 - chłopcy /800m/:

  1. Bartosz Moś - SP Wtórek
  2. Wojciech Grell - SP Lewków
  3. Mikołaj Jamry - SP Gorzyce Wielkie

Rocznik 2006 - dziewczęta /600m/:

  1. Olga Szlachta - SP Gorzyce Wielkie
  2. Oliwia Jędrzejak - SP Słaborowice
  3. Amelia Skałecka - SP Wtórek

Rocznik 2006 - chłopcy /800m/:

  1. Adam Płóciennik - SP Gorzyce Wielkie
  2. Kacper Gruszka - SP Lewków
  3. Szymon Binek - SP Wtórek

Klasyfikacja drużynowa:

  1. SP Lewków - 282,5 pkt
  2. SP Gorzyce Wielkie - 266,5 pkt
  3. SP Wtórek - 250,5 pkt
  4. SP Słaborowice - 214 pkt
  5. SP Szczury - 167,5pkt
  6. SP Lamki  - 161 pkt
  7. SP Wysocko Wielkie  - 111 pkt

                                                                            

Międzyszkolny Koordynator Sportu

                               Tomasz Mocek

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

Utworzono dnia 07.10.2020, 09:37

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Październik 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny