Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wielkopolskim

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

Utworzono dnia 01.10.2018

27 września 2018 roku na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wlkp. odbyły się coroczne Gminne Biegi Lekkoatletyczne dla szkół podstawowych.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem. Na zawody przyjechało aż 260 uczniów z 10 szkół podstawowych z terenu Gminy Ostrów Wlkp.

Uczestnicy biegów rywalizowali w 18 konkurencjach,  wg roczników urodzenia oddzielnie dla dziewcząt i chłopców.  Rozpoczęli najmłodsi - urodzeni w roku 2011 na 200 m, a zakończyli najstarsi, urodzeni w 2003 roku na 1200 m.

Imprezę otwarł Międzyszkolny Koordynator Sportu Tomasz Mocek.

Dyplomy, medale oraz puchary w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej wręczali: przewodniczący Gminnego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrowie Wlkp. Mieczysław Skiera oraz radny Powiatu Ostrowskiego Damian Grądzielewski.

Organizatorem imprezy było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrowie Wlkp.                    oraz Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wlkp.

Gratulacje dla wszystkich uczniów za skorzystanie z biegowej formy aktywności fizycznej!

Najlepsze wyniki osiągnęli:

Klasyfikacja indywidualna:

Rocznik 2011 - dziewczęta /200m/;

  1. Justyna Szlachta - SP Gorzyce Wielkie
  2. Zuzanna Urbaniak - SP Topola Mała
  3. Katarzyna Potaśniczak – SP Sobótka

Rocznik 2011 - chłopcy /200m/:

  1. Filip Jędraszczyk - SP Topola Mała
  2. Igor Łyżwa - SP Lewków
  3. Dominik Woźniak - SP Sobótka

Rocznik 2010 - dziewczęta /200m/:

  1. Anna Poprawska - SP Lewków
  2. Magdalena Kościelna - SP Szczury
  3. Martyna Frycz - SP Daniszyn

Rocznik 2010 - chłopcy /300m/:

  1. Szymon Stachowiak - SP Wtórek
  2. Jakub Urbański - SP Szczury
  3. Piotr Zając - SP Lewków

Rocznik 2009 - dziewczęta/300m/:

  1. Amelia Gałęzka - SP Topola Mała
  2. Zofia Wąsala - SP Sobótka
  3. Marika Skoczyńska - SP Wtórek

Rocznik 2009 -  chłopcy /400m/:

  1. Hubert Goplarek - SP Słaborowice
  2. Szymon Chmielewski - SP Wtórek
  3. Piotr Rudowicz - SP Topola Mała

Rocznik 2008 - dziewczęta /300m/:

  1. Zuzanna Cierlak - SP Gorzyce Wielkie
  2. Maja Walczak - SP Słaborowice
  3. Aleksandra Bochen - SP Wtórek

Rocznik 2008 - chłopcy /400m/:

  1. Jakub Płócienniczak - SP Topola Mała
  2. Kacper Domański - SP Wtórek
  3. Jakub Kaczmarek - SP Lewków

Rocznik 2007 - dziewczęta /600m/:

  1. Hanna Dolata - SP Gorzyce Wielkie
  2. Zofia Losy - SP Sobótka
  3. Maria Duczmal - SP Łąkociny

Rocznik 2007 - chłopcy /800m/:

  1. Kamil Lis - SP Lamki
  2. Adrian Bizan - SP Daniszyn
  3. Bartosz Moś - SP Wtórek

Rocznik 2006 - dziewczęta /600m/:

  1. Olga Szlachta - SP Gorzyce Wielkie
  2. Agata Duczmal - SP Daniszyn
  3. Dorota Frycz - SP Daniszyn

Rocznik 2006 - chłopcy /1000m/:

  1. Jakub Potaśniczak -  SP Sobótka
  2. Mateusz Kalinowski - SP Daniszyn
  3. Oliwier Rachwał - SP Lamki

Rocznik 2005 - dziewczęta /600m/:

  1. Julia Lisiak -  SP Łąkociny
  2. Kinga Adamkiewicz - SP Gorzyce Wielkie
  3. Nikola Górska - SP Sobótka

 

 

 

Rocznik 2005 - chłopcy /1000m/:

  1. Michał Losy - SP Sobótka
  2. Michał Stryjak - SP Daniszyn
  3. Michał Witkowski - SP Sobótka

Rocznik 2004 - dziewczęta /800m/:

  1. Amelia Goplarek - SP Słaborowice
  2. Aleksandra Kątna - SP Lewków
  3. Karolina Sarwa - SP Lewków

Rocznik 2004 - chłopcy /1200m/:

  1. Wiktor Wojcieszak - SP Szczury
  2. Kacper Borsuk - SP Szczury
  3. Marcin Banaś - SP Lamki

Rocznik 2003 - dziewczęta /800m/:

  1. Anna Losy - SP Sobótka
  2. Sandra Siberna - SP Lamki
  3. Maja Kubiak - SP Lewków

Rocznik 2003 - chłopcy /1200m/:

  1. Jan Poczta - SP Lamki
  2. Mikołaj Kędzierski  - SP Lewków

Klasyfikacja drużynowa:

  1. SP Sobótka - 122 pkt
  2. SP Gorzyce Wielkie - 109 pkt
  3. SP Topola Mała - 108 pkt
  4. SP Lewków - 107 pkt
  5. SP Daniszyn  - 100 pkt
  6. SP Wtórek - 94 pkt
  7. SP Szczury - 86 pkt
  8. SP Słaborowice - 68 pkt
  9. SP Lamki  - 62 pkt
  10. SP Łąkociny - 44pkt

                                                                              

 

                Tomasz Mocek

GMINNE BIEGI LEKKOATLETYCZNE

Utworzono dnia 01.10.2018, 20:31

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny